Služby

Vývoj softvéru
Špecializujeme sa na vývoj online aplikácii (softvéru). Vieme, ako môže cloud softvér navrhnutý špeciálne pre Vás pomôcť komunikácii v rámci spoločnosti, alebo naprieč dodávateľov, partnerov a klientov. Či už sa jedná o jednoúčelovú aplikáciu alebo komplexný softvér, navrhneme vhodné riešenie a zabezpečíme realizáciu.

Ďalej ponúkame vývoj aplikácii pre mobilné telefóny a tablety. Rozumieme si s Big data a softvér realizujeme vždy s ohľadom na prehľadnosť a jednoduchosť používania tak, aby prinášal úžitok pre nášho partnera a jeho klientov!

Tvorba internetových stránok, webdizajn, e-obchody
Vytvárame jednoduché stránky spoločností, rozsiahle katalógy, portály s vysokými návštevnosťami, internetové obchody s registráciou návštevníkov, vyhľadávaním a on-line platbami. Vďaka kvalitnému návrhu redakčného systému dokážeme rýchlo a promptne reagovať na požiadavky na zmeny našich klientov a tým udržiavať stránky aktuálne, na vysokej úrovni s benefitom pre návštevníka, ako i klienta. Pomáhame klientom "robiť" úspešný online biznis!

Google, Facebook, SEO, online a sms marketing
Zabezpečíme, aby sa k Vám dostali tí správni návštevníci. Ponúkame komplexné služby v oblasti propagácie formou SMS a mailing listových kampaní, platenou inzerciou a optimalizáciou stránok pre vyhľadávače, alebo správou Facebook kampaní.

Technická podpora
Ako sa Vy musíte starať o svojich zákazníkov, tak o našich dbáme i my. Ak máte otázku, pripomienku, alebo návrhy na úpravy, porozprávajte sa s nami o nich. Technickú podporu Vám ponúkame aj po dodaní diela!


Zaujala Vás naša ponuka? Usilujeme vždy o obojstranne výhodnú dohodu. Naši klienti s nami radi spolupracujú. 
Neváhajte a kontaktujte nás ohľadom vypracovania nezáväznej cenovej ponuky, alebo komunikáciou nad projektom.